אודותינו

אלפא היא מותג פורץ דרך המגדיר מחדש את עולם עדשות הראייה למרכיבי משקפיים. עם מחויבות בלתי מעורערת לאיכות, חדשנות, התאמה אישית ושירות מעולה.

אנו נותנים עדיפות לשימוש בחומרי גלם מובחרים כדי להבטיח את העדשות האיכותיות ביותר. העדשות שלנו מעוצבות תוך הקפדה על פרטים, תוך שימוש בטכניקות ייצור מתקדמות כדי לספק דיוק ובהירות ללא תחרות. אנו מבינים שלכל זוג עדשות תפקיד מכריע בשיפור הראייה, ולכן אנו לא מתפשרים בבחירת החומרים הטובים ביותר שיש.


מתוך הכרה בכך שכל אדם הוא ייחודי, אלפא לוקחת את ההתאמה האישית לשלב הבא. אנו מבינים כי מידה אחת לא מתאימה לכולם כשמדובר במשקפיים, וזו הסיבה שאנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות עדשות המותאמות לצרכים ספציפיים. בין אם מדובר בטיפול במרשמים ספציפיים, בתיקון אסטיגמציה או בשילוב ציפויים מיוחדים ומבטיחים שכל עדשה מותאמת אישית כדי לספק ראייה ונוחות מיטבית לכל לקוח.

באנו לחולל מהפכה בעולם עדשות הראייה למשקפיים על ידי שילוב חומרי הגלם המשובחים ביותר, חדשנות פורצת דרך, אפשרויות התאמה אישית נרחבות ושירות לקוחות שאין שני לו. כשאתם בוחרים אלפא, אתם בוחרים במותג שמוקדש לשיפור הראייה, הנוחות וחוויית המשקפיים שלכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.