חד מוקדי

עדשת הבית של אלפא. עדשה חדה נקייה וממוקדת. מציעה ראייה משופרת לטווח הקרוב והרחוק. ניתן לייצר עדשות שטוחות וקלות משקל גם למרשמים עם עדשות עבות במיוחד.


אלפא מיופיה

עדשות בטכנולוגיה המאפשרת ניהול של קוצר הראייה ויכולת להאט את קצב ההתקדמות של תופעת המיופיה.אלפא דיפנדר

עדשה ייחודית מסוגה החוסמת בכמעט 100% את קרינת האור הכחול המופק ממסכים ומזיק לראייה.


אלפא טק

עדשה טכנולוגית בעיצוב מותאם לגילאי העשור השלישי, עדשת פרה-מולטיפוקל המעניקה כמעט את כל יתרונות ונוחות עדשות המולטיפוקל המוכרת, מעוצבת לטווחים מותאמים אישית למטופל.המלצת שמש לפולארויד -
עדשות מקטבות

לא מתחברים לעדשות מחליפות צבע? אל תתפשרו על הגנה מפני קרינת השמש, משקפי שמש קונים רק עם עדשות פולארויד המסננות את קרני האור ומונעת השתקפויות של שטחים מבריקים.


ציפוי רילקס

ציפוי המתאים בעיקר לנהגים, משפר ניגודיות ומאפשר נוחות ראייה מרגיעה לאורך הדרך.אלפא אופיס

עדשת פרה-מולטיפוקל המעוצבת לאנשים שעובדים בעיקר במשרדים והראייה שלהם נעה בין טווחים של שולחן - מסך מחשב - פגישות פרונטליות. נוחות מקסימלית ומעניקה רוגע עד לסיום היום.


אלפא מולטיפוקל
בהתאמה אישית

עדשות מולטיפוקל הן עדשות עם תעלה המאפשרת מעבר בין מרשמים לטווחי ראייה שונים. את העדשה ניתן לעצב על בסיס מספר טכנולוגיות מתקדמות בהתאמה אישית למטופל ולצרכיו.אלפא COLOR עדשה
מחליפת צבע

אלו עדשות המתאימות למטופלים המבלים המון במעברים בין מקומות סגורים למקומות שמשיים, העדשות מתכהות בשמש ובתוך מבנה הן חוזרות להיות בהירות מאוד. מתכהות בהתאם למזג האוויר ובעצם מעניקות פתרון כולל בזוג משקפיים אחד.


PC אלפא

מולטיפוקל בעיצוב למשתמשי מחשב וזמן מסך ארוך במהלך היום. תעלת עדשה מותאמת לנוחות מרבית עם ציפוי פרימיום.DRIVE אלפא

עדשת מולטיפוקל בטכנולוגיה ייחודית לנהגים המבלים זמן רב על הכביש, מרככת את המעבר בין הטווחים, מהרחוק (שילוט וכד') ועד לסביבת ההגה.


FIT PREMIUM אלפא

עדשת מולטיפוקל פרימיום המותאמת גם לטווחי ראייה בנהיגה וגם למשרד ועבודה מול מסכי מחשב. מעניקה נוחות, רוגע וראייה חדה בשגרת היום, עם הסתגלות קלילה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.